سایت تخصصی آموزش و تدریس ریاضی

قوانین سایت

ضمن سلام و خوش آمدگویی به خاطر انتخاب دکتر تدریس برای خدمات آموزشی، لطفا قبل از درخواست تدریس مطالب زیر را مطالعه کنید.
۱- شخص متقاضی از طریق منوی ثبت نام، ایمیل سایت و یا تماس تلفنی با مدیران سایت، می‌تواند درخواست تدریس را ثبت کند. در صورتی که درخواست از طریق سایت یا ایمیل مطرح شود مدیران سایت حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت با متقاضی تماس خواهند گرفت. در صورت اضطرار شخص متقاضی می‌تواند با تماس تلفنی درخواست خود را مطرح نماید. توجه داشته باشید در حال حاضر، ارتباط با دکتر تدریس به طرق بالا امکان‌پذیر خواهد بود. بدیهی است مدیریت هیچ‌گونه مسئولیتی در ارتباط با برقراری به روش‌های دیگر ندارد.
۲- در حال حاضر، تدریس خصوصی فقط با حضور در محل سکونت شخص متقاضی برگزار می‌گردد. در شرایط خاص با همکاری مدیران سایت امکان برگزاری در محل‌های آموزشی نیز فراهم خواهد شد.
۳- مدت زمان تدریس ۹۰ الی ۱۰۰ دقیقه برای هر جلسه اعم از تدریس خصوصی یا گروهی می‌باشد. در تدریس گروهی، جهت بهره گرفتن از ساعت تدریس، تعداد نفرات حداکثر پنج نفر باشد.
۴- برای انتخاب مدرس مورد نظر ابتدا از منوی اساتید استاد مورد نظر انتخاب نموده و سپس با مدیران سایت تماس برقرار کنید. توجه داشته باشید طبق قوانین سایت به هیچ عنوان شخص متقاضی با مدرس تماس برقرار نخواهد نمود و همه هماهنگی‌ها از طریق مدیریت انجام خواهد شد. لطفا قبل از اتخاب مدرس به تخصص، دروس تدریس و مقاطعی را که تدریس می‌نماید و محدوده مکانی سکونت نامبرده دقت نمایید.
۵- هزینه تدریس بسته به انتخاب مقطع، عنوان درس، مدرس انتخاب شده و … متغیر خواهد بود. این هزینه قبل از شروع کلاس به اطلاع مدرس انتخاب شده و شخص متقاضی اطلاع داده خواهد شد. توجه داشته باشید بین ۷ الی ۱۵ درصد از هر جلسه بسته به تعداد جلسات و شرایط دیگر به سایت دکتر تدریس متعلق خواهد بود.
۶- برای دروس دوره دبستان و دبیرستان اطلاع داشتن یکی از والدین الزامی می‌باشد.
۷- در راستای سیاست امانتداری سایت دکتر تدریس، مدیریت درخواست انتخاب اساتیدی که با دانشجوی متقاضی در ترم جاری کلاس درسی دارند را از سیستم حذف خواهد کرد. خواهشمند است در این مورد دقت نمایید.
۸- مدت زمان انتظار برای برگزاری اولین جلسه، ۴۸ ساعت بعد از درخواست نهایی می‌باشد. در صورت قید فوریت، با هماهنگی با استاد مربوطه امکان برگزاری جلسه ظرف مدت ۲۴ ساعت بعد از درخواست تدریس بسته به شرایط امکان‌پذیر خواهد بود.
۹- پرداخت حق‌الزحمه جلسات تنها از طریق عملیات بانکی (واریز به حساب یا کارت به کارت) امکان‌پذیر می‌باشد. نحوه پرداخت: قبل از تشکیل هر جلسه باید حق الزحمه آن پرداخت گردد. سپس جلسه تشکیل خواهد شد. مبلغ پرداختی به صورت امانت نزد مدیران سایت تا پس از پایان هر جلسه باقی می‌ماند و حداکثر پس از یک روز کاری به حساب مدرس واریز خواهد شد. توجه داشته باشید که در محل به هیچ عنوان به مدرس در مورد هزینه صحبتی صورت نمی‌گیرد و مدرس هزینه هر جلسه را از مدیریت سایت دریافت خواهد نمود. بدیهی است در صورت پرداخت مبلغ دستی به مدرس در محل، مسئولیت آن متوجه شخص متقاضی خواهد بود و سایت دکتر تدریس در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
۱۰- خواهشمند است برای بهره‌مندی از سایر خدمات آموزشی و پژوهشی به غیر از تدریس به منوی مربوطه در سایت مراجعه کرده و قوانین مربوطه را مطالعه نمایید. سپس به مدیریت سایت مراجعه کنید.

بایگانی شمسی
آمار بازدید
  • 111
  • 827,890