سایت تخصصی آموزش و تدریس ریاضی

ترجمه و نگارش کتب ریاضی، ویراستاری علمی و ادبی کتب ریاضی

نحوه همکاری اساتید دکتر تدریس در منوی بخش ترجمه و نگارش کتاب به شرح ذیل می‌باشد. در منوی این بخش و در حال حاضر، خدمات فقط برای رشته‎های ریاضی و آمار ارائه می‌گردد.

ترجمه و نگارش کتاب: در راستای تولید و گسترش علم و بروز رسانی مطالب آموزشی، در دهه اخیر رشد عظیمی در نوشتن و ترجمه کتب علمی صورت گرفته است. از آنجایی که مدرسان سایت دکتر تدریس سابقه نوشتن کتاب به عنوان صاحب اثر، همکار نویسنده، ویراستار، داوری و یا تایپ اثر را دارند می‌توانند در این قسمت به کمک متقاضیان استفاده از این منو بیایند. جهت اطلاعات بیشتر به صورت تلفنی یا ایمیل با مدیران سایت تماس برقرار کنید.
ویراستاری علمی و ادبی: یکی از دلایلی که کتاب‌های امروزی با ایرادات عمده‌ای مواجه شده است عدم نظارت کافی بر چاپ آن و صرف نظر کردن از ویراستاری کتاب به دلایل ملاحظات مادی توسط انتشارات و صاحب اثر می‌باشد. از آنجایی که مدرسان سایت دکتر تدریس سابقه نوشتن کتاب به عنوان صاحب اثر، همکار نویسنده، ویراستار، داوری و یا تایپ اثر را دارند می‌توانند در این قسمت به کمک متقاضیان استفاده از این منو بیایند. جهت اطلاعات بیشتر به صورت تلفنی یا ایمیل با مدیران سایت تماس برقرار کنید.
تایپ، رسم شکل و صفحه آرایی: در این بخش، علاوه بر توانایی برخی از اساتید داخل سایت از همکاری برخی تایپیست‌های حرفه‌ای استفاده خواهد شد. خدمات این بخش در تایپ فارسی و انگلیسی و در برنامه‌های زی پرشین، ورد ۲۰۱۰، فارسی تک و پارسی تک انجام می‌پذیرد.
ویرایش و تایپ مقالات انگلیسی و فارسی: خدمات ویژه این بخش توسط برخی از اساتید خاص به طور تضمینی و توسط اشخاص مورد اعتماد سایت دکتر تدریس انجام می‌شود.
هزینه کلیه خدمات این بخش به طور توافقی و متناسب با تعرفه انتشارات دانشگاهها می‌باشد. سایت دکتر تدریس ۷ الی ۱۰ درصد را به عنوان حق الزحمه سایت از مبلغ پرداختی به استاد یا تایپیست مربوطه کسر خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بایگانی شمسی
آمار بازدید
  • 111
  • 827,890